Якщо ви зібралися викинути старі дерев’яні двері – не поспішайте!

5 незвичайних способів допоможуть вам не тільки вдихнути нове життя в старі двері, а й за дуже недорого придбати нові меблі чи стильний елемент інтер’єру.

Привозите ваші двері і дизайнерський креатив + “золоті” руки майстра допоможуть вам втілити будь-яку з цих ідей в реальність.

Почнемо з самого популярного інтер’єрного рішення – узголів’я ліжка (1). Відреставрована, лакована або пофарбована під колір спальні двері відмінно виконує функцію спинки або ліжка.

изголовье кровати из старых деревянных дверей

Дошка для крейди (2) – стильний і дуже практичний спосіб використовувати старі дерев’яні двері на кухні або в передпокої. Список продуктів, які необхідно купити, важливі справи, про які треба не забути, все це буде стильно оформлено і завжди на виду.

Це відмінне доповнення для дитячої кімнати – діти обожнюють малювати кольоровою крейдою, вони можуть грати або вчитися писати. На такій дошці – це одне задоволення.

 

доска для мела из старых деревянных дверей

доска для записей из изголовье кровати из старых деревянных дверей

Цю чудову ідею можна також втілити в вигляді мимохідь або виносного меню для затишного бару або кафе.

доска для мела из старых деревянных дверей

 

Стіл зі стільницею (3), виготовленої зі старої дерев’яної двері, виглядає дуже оригінально і набагато привабливіше, ніж звичайна готові меблі заводського виробництва.

Різноманітність варіантів по-справжньому вражає: ви можете замовити стильний комод або журнальний столик з дерева під старовину, низький столик з оригінальними балками (ідеальний варіант для суші) і просто приголомшливий обідній стіл.

 

столешница для стола из деревянных дверей

стол со столешницей из старых дверей

 

Підлогове дзеркало (4) зі старої дерев’яної двері буде ідеальним доповненням для спальні, вбиральні чи передпокою. Вішалка – теж оригінальний і дуже практичний варіант.

напольное зеркало из старой деревянной двери

напольное зеркало из старой деревянной двери

 

А ще, використовуйте дерев’яні двері (5) за їх прямим призначенням. Реставрація дверей – відновлення фактури дерева, нанесення нового покриття (прозорий лак або кольорова фарба), дизайнерська обробка (ефект старіння, додавання фактури, дзеркальний блиск і ін.) – поверне їм красу і неймовірно привабливий зовнішній вигляд вашого будинку.