Гід по типам і стилям в світі дерев’яних стільців

Дерев’яні стільці були і залишаються на сьогоднішній день найбільш практичними і зручними стільцями для домашнього використання. Дерево – міцний матеріал, який має більше переваг, ніж недоліків, через що залишається найпопулярнішим матеріалом для виготовлення стільців. Традиційно всі дерев’яні стільці умовно можна поділити на шість видів: класичні, сучасні, античні, табурети, складні дерев’яні стільці і дачні стільці. Які ж у них відмінності, в чому полягають їх переваги або недоліки, і який вид більш практичний для використання в будинку або квартирі?

Класичні дерев’яні стільці

Класичні дерев’яні стільці вважаються традиційними і класичними. У них поєднується і розкіш, і простота, і аристократизм. Такі стільці добре підійдуть під будь-який інтер’єр, і в будь-яке приміщення: кухня, їдальня, спальня – головне підібрати колір і модель, відповідну параметрами. Головними особливостями класичних дерев’яних стільців є довгостроковість – можу прослужити понад 50 років без втрати свого зовнішнього вигляду і практичність. Для виготовлення класичних стільців використовують більше ніжні, неагресивні тони, строго прикрашають спинки в стилі мінімалізму і встановлюють якісний матеріал для сидіння.

derevyannye-stulja-2

Сучасні дерев’яні стільці

Сучасні дерев’яні стільці або в стилі модерн. Такого роду стільці відмінно впишуться в інтер’єр стилю хай-тек або модерн. На сьогоднішній день можна говорити про сучасних стільцях неймовірно багато, оскільки моделі такого виду буквально заповнили сьогоднішній ринок. Особливістю дерев’яних стільців в стилі модерн є їх незвичайний, креативний і неймовірно естетичний вигляд з домішкою екстраординарності. Сучасні дерев’яні стільці – це втілення фантазії творця. Існують стільці з безліччю ніжок, різноманітних геометричних фігур, які не піддаються логіці, що складаються один в одного, розсувні і багато інших неймовірних моделей. Не дивлячись на всі ці химерні моделі і форми, такі стільці відрізняються підвищеною практичність і зовсім комфортні.

derevyannye-stulja-17

Античні дерев’яні стільці

До цього виду дерев’яних стільців відносяться і віденські, і Віндзорські і безліч інших, які дійшли до нас з незапам’ятних часів. Такий вид дерев’яних стільців припаде до душі всім, хто любить античну тематику, захоплюється грецької, римської і т.д. культурами. Головною особливістю таких стільців виступає і розкішний вигляд: на спинці вирізані різні візерунки, деякі з них навіть можуть щось символізувати.

derevyannye-stulja-6

Дерев’яні табурети

Дерев’яні табурети є найбільш практичними з усіх видів дерев’яних стільців. Табурет можна використовувати в будь-якому приміщенні – на кухні, в передпокої, ванній та туалеті, спальні та інших місцях. Найзручніше в них те, що їх можна не тільки придбати в меблевому магазині, але і зробити вдома самостійно, завдяки чому ви зможете принести в свій інтер’єр особисту дерев’яну «родзинку».

derevyannye-stulja-13

Складні дерев’яні стільці

Складні дерев’яні стільці відрізняються від інших типів дерев’яних стільців своєю доступністю, як би там не було, але вони вважаються одними з найбільш недорогих стільців на ринку. Крім цього вони неймовірно практичні і комфортабельні, а їх функціональність дозволяє зручно і в різних цілях їх використовувати. Варто також звернути увагу на їх зовнішній вигляд і надійність. Вибравши, складаний дерев’яний стілець до себе додому, ви гарантуєте собі повний комфорт і затишок в домі.

derevyannye-stulja-14

Дачні стільці

Дачні стільці. Як ви вже зрозуміли, цей вид використовується на дачах або в приватних будинках і призначені для використання на вулиці або у дворі. Найчастіше дачні стільці робляться з ротанга, оскільки цей матеріал міцніший, його важко зламати, вологостійкий і, що найголовніше, він недорого коштує. Однак варто врахувати, що єдиний недолік ротангів дачних стільців полягає в тому, що при поганому догляді за ними сітка спинки або сидіння можна истончаться і рватися.
derevyannye-stulja-18