Ремонт дерев’яних меблів – мабуть, найпопулярніша послуга в усі часи. У будинку завжди щось випадково 🙂 ламається, дряпається або відклеюється. Часом замовники звертаються до мене з найнеймовірнішими поломками. Я ремонтую, в принципі, будь-які меблі, виготовлену з дерева: шафи, стільці, крісла, ліжка, комоди, тумби, кухонні меблі, столи. По суті, всі мої роботи, пов’язані з ремонтом меблів, діляться на 5 основних груп.

МОЇ ПОСЛУГИ РЕМОНТУ:

  • Ремонт корпусу і каркаса меблів
  • Ремонт сидінь, спинок, ніжок, полиць, ящиків і висувних деталей
  • Заміна меблевої фурнітури (ручок, замків, власників і ін.)
  • Установка меблевих петель (накладні, гачки і без врізки)
  • Реставрація дерев’яних меблів

Реставрація меблів більше пов’язана з відновленням цілісності дерева, його структури та покриття. Як правило, це роботи по видаленню відколів, тріщин, відновлення пошкодженого дерева, а також шліфування і вирівнювання дерев’яної поверхні з подальшим нанесенням лаку або фарби.

ремонт деревянной мебели

Ремонт дерев’яного ліжка часто вимагає заміни днища або несучих боковин, зміцнення з’єднань, реставрації дерев’яного головах. Іноді досить розібрати і заново зібрати ліжко, зміцнивши каркас металевими куточками.

Ремонт дерев’яних стільців, а також крісел і табуретів – більш ретельна робота і вимагає великої акуратності. Я ремонтую зламані і розхитані стільці, повністю відновлюючи їх функціональні властивості. Ці роботи пов’язані зі склеюванням і складанням каркасних деталей, заміною зламаних елементів, а також реставрацією зовнішнього вигляду (відновлення зіпсованої поверхні, зняття старої фарби, нанесення лаку і фарби).

Ремонт дерев’яної шафи і всіх її складових: корпус, дверцята, полки, фурнітура. Буває так, що необхіодно переробити цілком придатну, нічим не зіпсовану шафу, змінивши її внутрішню конструкцію: поміняти розташування полиць, додати або навпаки прибрати перегородки, вішалки.

Ремонт дерев’яних кухонних меблів охоплює весь обсяг робіт, пов’язаних відновленням функціональності та зовнішнього вигляду: вирівнювання навісних кухонних шаф, заміна меблевої фурнітури, оновлення фасадної частини (шліфування, грунтування, покриття лаком).

Ремонт дерев’яних столів всіх видів: дитячі, туалетні, кухонні, журнальні, письмові. Зазвичай потрібна реставрація стільниці або ремонт підстілля, де є пошкодження дерева з тріщинами і розломами.

Якщо ваші меблі несподівано або навпаки вже багато років потребують ремонту – звертайтеся, буду радий допомогти!