“Старий стілець – краще нових двох” – мантра 🙂 будь одеської квартири. Дістався від бабусі або ж куплений років 10-тому в складі столового гарнітура – ми дуже нелегко розлучаємося з будь-якими речами. Саме тому ремонт стільців – це не просто лагодження зламаних ніжок або спинки, це народження нових сімейних історії та спогадів, багато в чому забавних і по-домашньому зворушливих.

Ремонт дерев’яних стільців

Незважаючи на велику кількість сучасних полімерних матеріалів ми все одно віддаємо перевагу стільців з натурального дерева. Міцні, теплі, зручні і, головне, вони створюють неймовірно затишну атмосферу в будь-якому домашньому інтер’єрі. На ринку сьогодні величезний вибір порід дерева як звичних: вишня, ясен, дуб, горіх, сосна, береза, так і екзотичних для наших місць: бамбук, гінкало, палісандр, кепмас. При цьому вибір відтінків величезний, як кажуть на будь-який смак і колір – кремовий, пісочний, оливковий – можна продовжувати до нескінченності. Але якщо у вас зламався стілець, а викинути його на вулицю – рука не піднімається або купити новий – дорого, то ремонт стільців – найрозумніший і економний спосіб в цьому випадку. Саме тому, до мене звертається велика кількість замовників з проханням дати їх стільців “нове життя”.

remont-stulyev-odessa-2022-3

Ремонт деревянных стульев
Ремонт стульев в Одессе: Замена деревянных деталей, покраска с подбором цвета + финальная лакировка

Ремонт стільців проходить в кілька етапів. Звичайно ж, все має індивідуальні особливості і залежить від якості і породи дерева, віку стільця і його стану, якості збірки і склеювання у виробника, технології дизайну і фінішної обробки.

Ремонт дерев’яних стільців проходить в 4 етапи, незалежно від поломки:

  1. Підготовчі роботи: розбір стільця і чистка деталей
  2. Ремонт стільців: відновлення і заміна деталей, склейка і ін.
  3. Зворотній збірка
  4. Фінальна обробка: шліфування, фарбування або лакування.

Ремонт стільців завжди починається з підготовчих робіт. Зламаний стілець необхідно розібрати, щоб дістатися до пошкодженої частини. Часто саме на цьому етапі виявляється справжня причина поломки. Як правило, це або недобросовісна збірка виробника, або ж пошкодження в опорній / каркасної частини. Зламаний стілець обов’язково чиститься від бруду, пилу та іншого сміття. Ремонт стільців найчастіше – це повна заміна деталей. Поперечини, спинка, ніжки або сидіння, які не підлягають ремонту, замінюються на абсолютно нові. На завершення стілець проходить косметичну обробку: шліфування стиків, місць склейки, фарбування і лакування – все це дозволяє “приховати” справжній вік вашого стільця.

Ремонт стільців з ротанга

Останнім часом до мене стали звертатися із замовленнями ремонту стільців з ротанга. Натуральний ротанг представляється собою висушені стебла Каламус, або як ще його називають «пальми ротанга». Це найпопулярніший матеріал при виготовленні садових меблів. Плетені стільці з ротанга ідеальні для дачі та приватного будинку. Головною особливістю ротанга є його міцність і довговічність – ротангові стільці практично не піддаються зовнішньому впливу навколишнього середовища. Ремонт ротангів стільців, по суті, не відрізняється від технології ремонту дерев’яних стільців. Крім головного 🙂 – майстер повинен володіти навичками роботи з ротангу, знати тонкощі і особливості поведінки плетеного ротанга.

Ремонт ротанговых стульев (замена сиденья и спинки из ротанга)
Ремонт ротанговых стульев (замена сиденья и спинки из ротанга, восстановление деталей)

Так що, якщо раптом ваш улюблений стілець зламався, сміливо несіть його майстру – буду радий вашому дзвінку в будь-який час: (098) 44-28-507 — Юрій